<oembed><version>1.0</version><provider_name>&#xC9C0;&#xB77D;&#xBB38;&#xD654;&#xC608;&#xC220;&#xACF5;&#xC791;&#xB2E8;</provider_name><provider_url>https://jirak.net/wp</provider_url><author_name>KENNETH</author_name><author_url>https://jirak.net/wp/author/admin/</author_url><title>USN-3383-1: libsoup vulnerability</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ESLydhu190"&gt;&lt;a href="https://jirak.net/wp/usn-3383-1-libsoup-vulnerability/"&gt;USN-3383-1: libsoup vulnerability&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://jirak.net/wp/usn-3383-1-libsoup-vulnerability/embed/#?secret=ESLydhu190" width="600" height="338" title="&#x201C;USN-3383-1: libsoup vulnerability&#x201D; &#x2014; &#xC9C0;&#xB77D;&#xBB38;&#xD654;&#xC608;&#xC220;&#xACF5;&#xC791;&#xB2E8;" data-secret="ESLydhu190" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;